Domů Oddělení legislativy
English
Oddělení legislativy

 

Oddělení legislativy doplňuje komplexní služby ústavu.  Provádí soustavný průběžný monitoring národní a evropské legislativy. Zaměřuje se zvláště na oblast hygieny výroby a bezpečnosti produkce,   dále na problematiku související s výrobou piva, značením výrobku a ochranou životního prostředí.

Díky tomu poskytuje svým klientům přehled o stávajících předpisech pro obor s komentářem, komplexní průřezové komentáře k jednotlivým sledovaným oblastem a metodické doporučení, jehož součástí jsou přehledné tabulky obsahující doporučené a závazné požadavky zdravotní nezávadnosti produkce.

Kromě ochrany profesních oborových zájmů výrobních organizací z oblasti pivovarství a sladařství nabízí např. poradenství při zavádění systémů řízení kvality dle ISO 9000, ISO 22000 a při zavádění a ověřování systémů HACCP.

Kvalifikované jsou konzultace při přípravě na certifikační audity podle standardů BRC a IFS, expertizy pro plnění zákonných předpisů. Referát poskytuje i poradenství v oblasti získávání státních a unijních dotací.

Podrobné informace o refererátu legislativy získáte na samostatných stránkách referátu http://legislativa.beerresearch.cz/

 

Kontakty:

Ing. Ladislav Černý Ing. Petr Volf
tel:     +420 267 312 806 tel:    +420 267 311 768
fax:     +420 271 732 5 fax:    +420 267 311 768
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

                                                  

                          pracoviště:  Korunní 106, Praha 10, PSČ: 101 44